189. PF 1993
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, paspartováno
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 23 x 28 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč