191. Zátiší s houbami
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2021 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč