195. Letní kytice
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 61 cm, výška: 61 cm, rámování: 69 x 69
Konec dražby: 22.07.2020 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč