222. PF 1984
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 18 x 21 cm
Konec dražby: 08.06.2022 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč