244. PF 2003
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, paspartováno
Šířka: 13 cm, výška: 8 cm, rámování: 16 x 20 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč