257. Pohled na Brandýs nad Labem
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek s datací
Technika: olej na malířské desce, datace: 2002
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč