PF 1991

Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)

Signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 18 x 22 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč