110. Pohled do krajiny
Autor: Jan Spáčil
(1892 Praha - 1982 Cheb)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1965
Šířka: 28,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 25 x 33 cm
Konec dražby: 15.11.2021 19:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč