162. Zátiší na stole
Autor: Jan Spáčil
(1892 Praha - 1982 Cheb)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1968
Šířka: 67 cm, výška: 49 cm, rámování: 53 x 71 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč