169. Malíř se ženou
Autor: Jan Spáčil
(1892 Praha - 1982 Cheb)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 53,5 x 70 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč