Veselka

Autor: Jan Spáčil
(1892 Praha - 1982 Cheb)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 67,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 53,5 x 71,5 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč