Břemeno

Autor: Jiří Procházka
(1919 Praha - 1987)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1942
Šířka: 62 cm, výška: 73 cm, rámování: 65 x 77 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč