192. Chalupy v zimě
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 63 x 80 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč