165. Žena s mísou
Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 11 cm, výška: 16,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 06.11.2018 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč