164. Žena s mísou

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 11 cm, výška: 16,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 06.11.2018 20:48

Dosažená cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
2 000 Kč8.10.2018 21:11:43