Žena s mísou

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 11 cm, výška: 16,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 06.11.2018 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč