165. Portrét

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 06.11.2018 20:49

Aktuální cena: 2 000 Kč

Zbývá: 18d 14h 3m 21s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
2 000 Kč8.10.2018 21:12:41