165. Portrét

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 06.11.2018 20:53

Dosažená cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (5)

částkapříhoz
2 400 Kč6.11.2018 20:48:32
2 300 Kč6.11.2018 17:41:12
2 200 Kč6.11.2018 17:28:29
2 100 Kč23.10.2018 15:25:24
2 000 Kč8.10.2018 21:12:41