3. Píseň venkova

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, kolorovaný linoryt
Technika: linoryt
Šířka: 23 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 36 cm

Konec dražby: 16.04.2019 19:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč