Ovoce v míse

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno 49/500 vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1942
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: 50 x 64 cm pasparta
Stav: vynikající

Konec dražby: 06.12.2017 19:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč