178. Zvěstování
Autor: Oskar Kokoschka
(1886 Pöchlarn, Rakousko - 1980 Montreux, Švýcarsko)
Monogramováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 31 cm, výška: 27 cm, rámování: 45,5 x 49 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč