30. Staré historky
Autor: Henri de Toulouse-Lautrec
(1864 Albi, Francie - 1901 Château Malromé, Saint-André-du-Bois, Francie)
Signováno v tisku, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: hlubotisk
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 43 x 35,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč