193. V pruhovaném triku
Monogramováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a olištováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1999/2000
Šířka: 46 cm, výška: 66 cm, rámování: 86,5 x 64 cm
Konec dražby: 08.08.2022 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč