Vějíř

Autor: Vladimír Suchánek
(1933 Nové Město nad Metují - 2021)

signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 23 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč