82. Pohár lásky
Autor: Vladimír Suchánek
(1933 Nové Město nad Metují - 2021)
signováno uprostřed dole, číslováno 38/100
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 45 x 36 cm
Konec dražby: 13.12.2018 19:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč