100. Na dvoře
Autor: Zbyněk Štolovský
(1909 Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou) - 1956 Buenos Aires)
Signováno a datováno pravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1942
Šířka: 30,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: pošk. 38,5 x 46 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč