Na dvoře

Autor: Zbyněk Štolovský
(1909 Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou) - 1956 Buenos Aires)

Signováno a datováno pravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1942
Šířka: 30,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: pošk. 38,5 x 46 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč