84. Pohled do kraje
Autor: Zbyněk Štolovský
(1909 Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou) - 1956 Buenos Aires)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorské razítko
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 90 x 121 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč