13. Zahradní Slavnost

Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu pozůstalostní razítko, Průřez dílem Zbyňka Slavíčka byl vystovován v Létě 2020 v Rabasově galerii v Rakovníku
Technika: olej na sololitu, datace: 1992
Šířka: 61,5 cm, výška: 61,5 cm, rámování: 76 x 76 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:12 SEČ

Zbývá: 8d 18h 15m 57s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč