15. Postavy
Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)
Signováno vpravo dole, na reversu pozůstalostní razítko. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 108 cm, výška: 79 cm, rámování: 91 x 119 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč