Slavnost - XXL Formát

Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 140 cm, výška: 150 cm, rámování: 152 x 162 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč