26. Kompozice s červenou a zelenou
Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)
signováno monogramem vpravo dole, lištováno, na reversu razítko "Pozůstalost Zbyněk Slavíček 1930 - 2012"
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 90 cm, rámování: 93 x 103 cm
Konec dražby: 13.09.2022 19:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč