Čekání - XL Formát

Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)

razítko pozůstalosti a signatura na napínacím rámu, signováno vpravo dole, rámováno
Šířka: 100 cm, výška: 100 cm, rámování: 112 x 112 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč