241. Kompozice

Autor: Jiří Ševčík
(1940 Pardubice)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 33 cm, výška: 33 cm

Konec dražby: 22.07.2020 22:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč