241. Kompozice
Autor: Jiří Ševčík
(1940 Pardubice)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 33 cm, výška: 33 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč