1. Epilog cyklu o Hansu Heilingovi

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

galerijní publikované a vystavované dílo Maxe Pirnera, atribuce, rámováno, publikováno v katalogu Národní galerie z roku 1987 pod číslem položky 37, autor publikace prof. PhDr. Roman Prahl CSc., vystaveno: 1924 č.k. 616, v roce 1931 č.k. 272, v roce 1979 č.k. 47
Pravost konzultována
Technika: olej na plátně, datace: 1886-7
Šířka: 80 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 90 cm
Ověřil: PhDr. Šárka Leubnerová

Konec dražby: 21.01.2021 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 15 000 Kč