188. Portrét dívky

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

Rámováno, zaskleno, paspartováno, na reversu razítko "Pozůstalost Max Pirnera"
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 12 cm, výška: 12 cm, rámování: 30 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 600 Kč