3. Portrét muže
Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)
monogramováno vpravo dole, na reversu kresba a věnování, z pozůstalosti Maxe Pirnera, zaskleno a rámováno.
Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou
Technika: kresba
Šířka: 13 cm, výška: 23 cm, rámování: 45,5 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2021 19:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč