2ks struktury

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

1 kus monogramován vpravo nahoře, z pozůstalosti Maxe Pirnera, nově rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 14 cm, rámování: 18 x 22 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč