33. 2ks struktury
Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)
1 kus monogramován vpravo nahoře, z pozůstalosti Maxe Pirnera, nově rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 14 cm, rámování: 18 x 22 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč