34. Námět z cyklu o Hansi Heilingovi

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

paspartováno, z pozůstalosti Maxe Pirnera, zaskleno a rámováno.

Scéna na šedém papíře s přípravnou sítí je námět z cyklu o Hansi Heilingovi, kterému se Pirner věnoval od poloviny 70. let. Vytvořil mnoho různých obrazů, popisujících život knížete duchů Hanse Heilinga, jehož matka byla vodní víla. Práce k Heilingovi mají mnoho podob a zpracovával je v kresbě, akvarelu, pastelu i oleji. Konzultováno a pravost potvrzena
PhDr. Šárkou Leubnerovou
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 21,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 52 x 39,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč