5. Alegorie (Seance žen)
Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)
Nesignováno. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, odborný posudek přiložen. Zaskleno, paspartováno a nově rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 2. desetiletí 20. století
Šířka: 40 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 56,5 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč