266. Struktury
Autor: Ladislav Dydek
(1919 Brno - 2006 Tocolano - Maderno (Itálie))
signováno a datováno vpravo dole, plátno fixované na sololitu, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1970
Šířka: 69 cm, výška: 56 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč