237. Šachové zátiší
Autor: Marie Zlatníková Mikanová
(1901 Bossancze - 1985)
monogramováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 45 cm, výška: 20 cm, rámování: 34 x 59 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč