133. Uhelný trh
Autor: Stanislav Feikl
(1883 Dolní Sytová, Háje nad Jizerou (Semily) - 1933 Praha, Česká republika)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 45 x 55 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč