194. R. Klinger - Námořník

signováno vpravo dole, krakelováno, rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 53 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 19.06.2019 22:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč