176. Dáma v klobouku

Autor: Vladimír Sychra
(1903 Praha - 1963 Praha)

signováno uprostřed dole, datace 46
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton, datace: 1946
Šířka: 32 cm, výška: 42 cm, rámování: 60 x 48 cm

Konec dražby: 28.07.2019 15:25 SELČ

Zbývá: 4d 6h 58m 34s

Vyvolávací cena: 500 Kč