50. Dáma v klobouku

Autor: Vladimír Sychra
(1903 Praha - 1963 Praha)

signováno uprostřed dole, datace 46
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton, datace: 1946
Šířka: 32 cm, výška: 42 cm, rámování: 60 x 48 cm

Konec dražby: 06.12.2017 18:49

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 500 Kč