Lekníny

Autor: František Jelínek
(1908 Starkoč (Kutná Hora) - 1990 Karlovy Vary)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 72 cm
Stav: poškozená malba

Konec dražby: 04.11.2020 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč