174. Bivoj s divočákem
Autor: Jan Znoj
(1905 Kyjov (Hodonín) - 1950 Praha)
signováno na plintě, na nekterých místech mírně odřeno, divočák přišel o nohu
Materiál: patinovaná sádra
Výška: 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.06.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč