137. Klečící dívka
Autor: Julius Lankáš
(1909 Vídeň, Rakousko - 1991 Praha, Česká republika)
signováno na plintě, místy mírně odřeno, na dřevěném lakovaném podstavci
Materiál: patinovaná sádra/dřevo
Výška: 53 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč