Zvířectvo v krajině

Autor: Josef Hampl
(1932 Praha - 2019)

Autorský tisk, signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno,zaskleno a rámováno
Technika: tlačená grafika, datace: 1962
Šířka: 17 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 33 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč