195. Motýlí šálení
signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 8/20, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 39,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 51,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč