196. Muž s novinami - Patočka Josef
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1937
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč